Nazywam się Katarzyna Łuczak, lat nieco ponad 30, wesoła, pozytywnie  nastawiona do świata, kochająca mama, żona, córka, siostra, przyjaciel....

Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się 4 lata temu kiedy to postanowiłam swoim przyjaciołom przygotować własnoręcznie wykonane upominki – wtedy były to bombki - w tematyce bożonarodzeniowej.

Od tamtego czasu minęło trochę dni, a ja wciąż kręcę papierowe różyczki z coraz większym zapałem i pasją, łącząc kolory, dodając dekoracje i tworząc coraz to nowe projekty, a ostatnio pokochałam powertex i próbuje swoich sił w „rzeźbieniu” aniołów.

Tworzę produkty home made - metodą quillingu oraz oczywiście z klejem na gorąco, tworzę anioły techniką „textile hardening” , próbuje sił w projektowaniu zaproszeń na każdą okazje.

Tworze wianki, choinki, lampki, bombki, drzewka różane, anioły.
Jestem otwarta na propozycje i wyznania.

Staram się, aby moje produkty były wykonane starannie i dopracowane w każdym detalu. Poświęcam im dużo serca i czasu, każdy z moich produktów jest nie-pow-ta-rza-lny.

Staram się doskonalić swoje prace, zdobywać nowe umiejętności na warsztatach i najzwyczajniej w świecie: metodą prób i błędów odkrywać nowe, by moc się tym podzielić swoimi pracami z każdym, kto zdecyduje się poświecić chwile na zapoznanie się z moją oferta.

Zapraszam do śledzenia moich poczynań w świecie rękodzieła zarówno na profilu społecznościowym :

https://www.facebook.com/Katarzyna-%C5%81uczak-Kjane-w-czasie-wolnym-951918038215255/?ref=aymt_homepage_panel

jak i tutaj na stronie, gdzie będę oferować państwu moje nowe produkty, starając się przy tym zarazić państwa miłością do rękodziełaJ.

 

Zapraszam do świata rękodzieła stworzonego przez Kjane.